درباره ما

شرکت اتحاد در سال ۱۳۷۰ باهدف تولید المنت‌های میله‌ای تأسیس و آغاز به کار نمود. این شرکت تولیدی صنعتی در سال ۱۳۷۹ به شرکت دما اتحاد تغییر نام داد. گروه تولیدی صنعتی دما اتحاد با بیش از ۲۵ سال سابقه در تولید المنت‌های میله‌ای و کسب تجارب ارزشمند با به‌روز نمودن ماشین‌آلات و نرم‌افزار تولید المنت‌های میله‌ای، توانسته همگام با پیشرفته‌ترین تولیدکنندگان این قطعه در سراسر جهان، رقابت کیفی داشته باشد و نقش مهمی در خودکفایی کشور در این زمینه ایفا نماید. گروه تولیدی صنعتی دما اتحاد با به‌کارگیری ماشین‌آلات جدید که با آخرین فنّاوری روز دنیا طراحی و ساخته‌شده است، کشور را از ورود هر نوع المنت میله‌ای بی‌نیاز نموده است وهمچنین دارنده اولین نشان استاندارد ملی ایران می باشد..

شرکت دما اتحاد بعد از سال ها تلاش و کوشش در طرح توسعه خود همواره توانسته  بواسطه برخورداری از تکنولوژی های روز دنیا و با بکارگیری مهندسین ، تکنسین مجرب و با تجربه، در کارخانه جدید دراستان تهران ، شهرستان پاکدشت ، شهرک صنتعتی شنزار به بهره برداری رسید.

همچنین با تولید انواع المنت‌های میله‌ای نه‌تنها نیاز تولیدکنندگان داخلی و صادرات همراه با وسایل ( مثل اجاق گاز، توستر ، اتو ، یخچال خانگی و صنعتی ، پلوپز ، آبگرمکن برقی ، ماشین لباسشویی  ،کوره حرارتی ،دستگاه تزریق  و دیگر لوازم خانگی و صنعتی  که بر پایه گرمایش اند  و … ) بلکه این امکان را مهیا نموده تا قطعه المنت‌های میله‌ای به کشورهای مختلف صادر گردد.

 

حضور فعال دما اتحاد در نمایشگاه ها

گواهی های استاندارد